Астро врски осудени на неуспех

Хороскопот помага да се открие компатибилноста помеѓу знаците. Генерално, доколку некој поседува класични карактеристики на одреден хороскопски знак, тој ќе се совпаѓа со друг знак кој ги поседува ист…

Перверзен хороскоп – Овните сакаат опасност, Водолиите групен секс….

Пред да се изненадите од самите себе, пријателите или партнерот, откријте ги на време сите фетиши и скриени желби на хороскопските знаци. Овен Страстен знак кој е зависник од адреналин, па во сексот с…

Најубавите карактеристики на хороскопските знаци

Овен 1. Секогаш го прават животот возбудлив. Лојални се и неверојатно успешни во нивните цели.  2. За овните, секој момент е важен во нивниот животот, а чувството е заразно. Нивните длабоки емоции се …

Каква дама си според месецот на раѓање?

Јануари Јануарските дами се сериозни и конзервативни, но и многу амбициозни. Многу сакаат да критикуваат. Ретко се “вадат од кожа”, но ако тоа се случи, гледајте да не сте им пред очи. Не …

Како хороскопските знаци се носат со вонтелесно искуство

Овен Не може да сфати како тоа му се случило и се обидува да ги добие истите привилегии кои ги имаат боговите. Го бркаат назад. Бик Сфаќа дека нема тело, значи, ниту стомак, и веднаш се враќа назад во…

ноември 2017
ПВСTПСС
« Апр  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Архиви