Перверзен хороскоп – Овните сакаат опасност, Водолиите групен секс….

Пред да се изненадите од самите себе, пријателите или партнерот, откријте ги на време сите фетиши и скриени желби на хороскопските знаци. Овен Страстен знак кој е зависник од адреналин, па во сексот с…

Најубавите карактеристики на хороскопските знаци

Овен 1. Секогаш го прават животот возбудлив. Лојални се и неверојатно успешни во нивните цели.  2. За овните, секој момент е важен во нивниот животот, а чувството е заразно. Нивните длабоки емоции се …

Како освојуваат хороскопските знаци?

Дали некогаш сте се запрашале кој хороскопски знак со што може да ве освои? Секој од нив си има своја тактика и стратегија кога станува збор за заведување. Секој човек е поинаков и различно им пристап…

Месечен хороскоп за февруари 2015

Овен (21.03.-21.04.) Работа: Иако овој месец е најкраток во годината, ве очекува подобрување во полето на работа. Ова особено важи за младите овни кои во последно време започнале со работа. Овој месец…

Каква дама си според месецот на раѓање?

Јануари Јануарските дами се сериозни и конзервативни, но и многу амбициозни. Многу сакаат да критикуваат. Ретко се “вадат од кожа”, но ако тоа се случи, гледајте да не сте им пред очи. Не …

ноември 2017
ПВСTПСС
« Апр  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Архиви