Годишен хороскоп за 2017

ОВЕН (21. III – 19. IV) Љубов За Овните, ова претставува најсреќна година на љубовен план. Среќните и долги врски ќе преминат на следното ниво, а врските кои виселе на конец или ќе бидат зацврстени ил…

Вистинските предизвици за секој хороскопски знак

Заборавете на новогодишните резолуции! Резолуциите како откажување од цигари и разни диети речиси ретко успеваат. Дури и психолозите советуваат дека апстиненцијата од цигари е најдобро да започне дури…

Најголеми успеси на секој хороскопски знак

Секој хороскопски знак тежнее по нешто поразлично во својот живот, и притоа користи различни начини за истото да го добие. Прочитајте кои нешта ги сметаат за успеси, и сакаат да ги имаат пoкрај себе в…

Кои слабости ги крие секој хороскопски знак?

Сме читале многу пати за најсилните адути и карактеристики на секој хороскопски знак, нешто поретко за нивните слаби точки и маани. Но, како што секој знак може да биде позитивен, така тие кријат и мн…

Месечен хороскоп за ноември 2016

Овен (21.03.-21.04.) Работа: Ноември ќе биде поволен месец, кога станува збор за професионалните прашања. Многу работи ќе успеете да ги реализирате благодарение на партнерствата. Ќе имате помош и подд…

ноември 2017
ПВСTПСС
« Апр  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Архиви