Како да направите анти-стрес топчиња

Стресот е најголемиот противник на денешниот човек. Се обидуваме да пронајдеме многу начини да го намалиме. Во ова видео научете како да направите анти-стрес топчиња. Ќе ви бидат потребни: 1 балон, бр…

Како да го исчистите клима уредот

Во ова видео научите на кој начин да го исчистите својот клима уред, кој треба да се чисти најмалку два пати годишно, во зависност од тоа колку често се користи.…

ноември 2017
ПВСTПСС
« Апр  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Архиви