Осветлете ги уморните очи со помош на овие трикови !

Понекогаш недоволниот сон, или алкохолот кој го испивте синоќа, знаат следното утро да влијаат очите да се отечени, црвени, да изгледаат уморно, и да имаат темни кругови под нив. Затоа еве неколку сов…

ноември 2017
ПВСTПСС
« Апр  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Архиви