Лековити својства на чичок

Comments (6)
 1. Lidija напиша:

  мммм познато ми е ова растение бе, низ град го имам видено

 2. Марија напиша:

  i mene isto mi e poznato, samo ne znaev deka e lekovito….

 3. Ivona напиша:

  da, masloto e ekstra za svetla kosa, a za drugo sega doznav 🙂

 4. Anetka Petka напиша:

  delot za zdravje najmnogu vi go citam ej

 5. Мирјана Мики напиша:

  а го има некаде да се купи или?

 6. TheLittleMIstress напиша:

  pozdrav decki, super ste

Leave a Reply to Anetka Petka Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *